01/06/’18: VRCP – SHV’75: 3 – 3

De ploeg: Eddy, Frans, Stijn, Timmy, Robby, Tom, Jochen, Sam, Jurgen, Jelle en Joeri.

Op het tornooi van de veteranen van Nieuwe Kempen nemen we het op tegen SHV’75. Met een halve ploeg afwezigen (verdedigers Nico, Vital, Palm, middenvelders Lars, Jens en Robin,…) moesten we onze ploeg herschikken. Sam bracht voor de 2e week op rij Robby mee, hij speelde als rechtsback en Timmy nam centraal in de verdediging plaats naast Stijn. Het eerste kwartier hadden de mannen uit Helchteren de bovenhand en zij kwamen dan ook verdiend op voorsprong. Op het kwartier kan Jochen vanop 20 meter op doel trappen, een ogenschijnlijk ongevaarlijke bal verdwijnt toch onder de keeper in doel en we staan gelijk (1 – 1). Het spel gaat goed op en af met kansen aan beide kanten maar het zijn de bezoekers die opnieuw op voorsprong komen. Met een afgeweken schot kan Timmy de bordjes toch weer gelijk hangen. Na een mooie aanval vanop rechts komt de bal op een halve meter hoogte bij Jelle die met een knap, gestrekt vluchtschot onze ploeg op een 3 – 2 voorsprong schiet. Dan krijgen wij het fysiek zwaar en ontstaat er een grote ruimte tussen verdediging en aanval. De bezoekers komen verdiend terug gelijk. Scheidsrechter Ronny merkt dat een nederlaag dichterbij komt dan een overwinning en fluit een paar minuten voor tijd de wedstrijd af.

Uw verslaggever,

Ronny

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s